Hazard wrócił do treningu. Real nie chce ryzykować

Eden Hazard
Eden Hazard PressFocus

W ostatnim czasie Real Madryt musiał sobie radzić bez wielu kontuzjowanych zawodników. Teraz jednak poszczególnie piłkarze wracają do sprawności i treningów. Jednym z nich jest Eden Hazard, który dotychczasowego pobytu w stolicy Hiszpanii nie może zaliczyć do udanych.

Hazard nękany przez kontuzje

Hazard zawodnikiem Realu Madryt jest od 2019 roku, kiedy do Królewskich przeniósł się z londyńskiej Chelsea. Od początku pobytu w Hiszpanii jest jednak nękany przez kontuzje, które uniemożliwiają mu regularne występy.

W obecnym sezonie reprezentant Belgii wystąpił w zaledwie 13 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, zdobywając trzy bramki. Po raz ostatni na murawie pojawił się 30 stycznia w ligowym spotkaniu z Levante. Od tamtej pory leczył kolejną mięśniową kontuzję.

Real nie chce ryzykować

Dziennik AS poinformował, że Hazard wrócił do treningów i może być do dyspozycji sztabu szkoleniowego już na najbliższe ligowe spotkanie z Elche. Królewscy są jednak ostrożni i nie chcą ryzykować przedwczesnego powrotu Belga na boisko. Przez ewentualnym daniem mu “zielonego światła” na powrót na boisko chcą upewnić się, że jest już w pełni zdrowy.

Bardziej prawdopodobny wydaje się być jego powrót do kadry meczowej na rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów z Atalantą Bergamo, które rozegrane zostanie w przyszłym tygodniu.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8. grudnia 2021 13:26.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze