Hermoso nie myśli o Realu

Serie A
Serie A

Obrońca Espanyolu Barcelona Mario Hermoso nie chciał komentować spekulacji łączących go z przenosinami latem do Realu Madryt.

Czytaj dalej…

23-latek dołączył do katalońskiego klubu w 2017 rok właśnie za Realu za zaledwie 400 tysięcy euro. Obecnie jest związany z Espanyolem umową do czerwca 2020 roku, w której znajduje się klauzula z kwotą odstępnego w wysokości 40 milionów euro.

Real w umowie transferowej zawarł sobie możliwość odkupienia zawodnika za 15 milionów euro. Królewscy podobno mają również 50% praw do piłkarza, co oznacza, że mogliby go sprowadzić za połowę tej kwoty.

– Oczywiście widzę siebie tutaj w przyszłym roku, chyba że Espanyol będzie chciał się mnie pozbyć. Mam tutaj kontrakt do 2020 roku i tak długo, jak nic dziwnego się nie wydarzy, będę kontynuował grę tutaj – powiedział Hermoso.

– Zawsze jest coś o czym się mówi. Moje stanowisko jest takie, że jestem tutaj szczęśliwy, czuję się tutaj komfortowo i mam fantastyczną możliwość dalszego rozwijania się tutaj – kontynuował.

– Jak już powiedziałem, Espanyol dał mi możliwość występów w La Liga, spełniania marzeń i zawsze będę wdzięczny tej drużynie i klubowi – dodał.

Komentarze