Hiszpania – Szwecja: Enrique zabrał głos przed meczem o mundial

Luis Enrique
Luis Enrique Pressfocus

W niedzielę 14 listopada odbędzie się mecz Hiszpania – Szwecja, którego stawką jest awans na mundial. Przed tym pojedynkiem głos zabrał Luis Enrique.

  • Przed Hiszpanią ostatnia przeszkoda w walce o mundial
  • La Furia Roja musi minimum zremisować ze Szwecją
  • Przed spotkaniem z dziennikarzami spotkał się Luis Enrique

Enrique zachwycony swoim podopiecznym

Eliminacje do przyszłorocznych mistrzostw świata, które zorganizuje Katar, zmierzają do końca. W niedzielę 14 listopada odbędzie się ostatnia seria gier w grupie B. Będąca liderem Hiszpania, potrzebuje remisu ze Szwecją, aby mieć pewną kwalifikację na mundial w 2022 roku.

Przed Luis Enrique spotkanie z dziennikarzami przed niedzielną batalią, zaczął od skierowania dużego komplementu w stronę Sergio Busquetsa. – Fakty mówią same za siebie. Sergio jest dla mnie jednym z najlepszych pomocników w historii światowego futbolu – powiedział selekcjoner Hiszpanii. Był on pytany między innymi o rywalizację ze Szwecją.

Przejrzałem ostatnie mecze, które rozegraliśmy przeciwko nim. Również ich ostatnie mecze. Nie zmienimy niczego poza małymi niuansami. Lubią grać poza swoim obszarem i mają bardzo szybkich graczy. W Szwecji nie zasłużyliśmy na przegraną. Piłka nożna nie zna sprawiedliwości – wyznał Hiszpan. – Nigdy nie mówię o tym, czy podoba mi się gra przeciwnika. Nigdy nie mówiłem źle o Szwecji. Skupiam się na poprawie mojej reprezentacji narodowej – dodał Luis Enrique.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Czytaj także: El. MŚ: Słaby styl Hiszpanii pozwolił na wykonanie planu minimum

Komentarze