Hiszpania żyje powrotem Sergio Ramosa do Sevilli. Agent piłkarza podsycił spekulacje

Sergio Ramos
Sergio Ramos fot. PressFocus

Sergio Ramos wciąż nie uzgodnił warunków nowej umowy z Realem Madryt. Doświadczony defensor ma kontrakt ważny z Królewskimi do końca czerwca. Tymczasem hiszpańscy dziennikarze twierdzą, że w kontekście przyszłości 35-latka wdrożony został już plan awaryjny.

Sergio Ramos wróci na stare śmieci?

Sergio Ramos ma umowę ważną z ekipą Madrytu tylko do końca czerwca. Zawodnik trafił do Realu w 2005 roku z Sevilli, kosztując wówczas 27 milionów euro. Podobno realny scenariusz zakłada, że historia może zatoczyć koło.

Ostatnio reprezentujący interesy Sergio Ramosa jego brat Rene został sfotografowany w trakcie lunchu z dyrektorem sportowym ekipy z Ramon Sanchez Pjzuan Monchim. Informacje w tej sprawie pojawiły się na łamach El Desmarque. Tymczasem tuż po pojawianie się zdjęć w sieci natychmiast pojawiły się spekulacje związane z powrotem reprezentanta Hiszpanii do Sevilli.

Warto jednak podkreśli, że ten sam agent piłkarski, odpowiadający za karierę Sergio Ramosa reprezentuje również innego zawodnika Los Blancos, a jest nim Marcelo. Nie jest zatem wykluczone, że Andaluzyjczycy mogą się wzmocnić latem Brazylijczykiem.

W swojej stajni Rene ma również piłkarzy Sevilli, którymi są Juan Soriano oaz Oscar Rodriguez. Pierwszy zawodnik przebywa aktualnie na wypożyczeniu w Maladze. Najbardziej jednak na wyobraźnie kibiców działa ewentualny powrót syna marnotrawnego do swojego byłego klubu po ponad 15 latach nieobecności.

Sergio Ramos w trakcie sezonu 2020/2021 rozegrał 21 meczów, w których strzelił cztery gole, a ponadto zaliczył jedną asystę.

Komentarze