Hysaj wkrótce może dołączyć do Valencii

La Liga
La Liga

W związku z tym, że w ostatnim czasie w szeregach Valencii CF kontuzji doznał Cristinao Piccini, to władze hiszpańskiego klubu stanęły przed koniecznością pozyskania nowego zawodnika w jego miejsce. Sky Sport Italia podaje, że władze Nietoperzy kontaktowali się z SSC Napoli ws. wypożyczenia Elseida Hysaja.

Czytaj dalej…

– Od samego rana prowadzimy rozmowy z Valencią. Zobaczymy, czy warunki okażą się na tyle dobre, aby zawrzeć umowę, ale nie jest łatwo ukończyć wszystko w tak krótkim czasie – mówił w rozmowie ze Sky Sport Italia agent zawodnika Azzurrich w osobie Mario Giuffredi.

– Jeśli będzie taka szansa, spróbujemy, ale jest bardzo niewiele dni i naprawdę finalizacja transferu powinna zająć więcej czasu. W każdym razie zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby piłkarz był zadowolony – dodał menedżer.

Napoli jest gotowe wypożyczyć Hysaja z opcją transferu definitywnego pod koniec trwającego sezonu, ale wolałby zobowiązanie na tego typu transakcję, oczekując 20 milionów euro.

Opcja transferu definitywnego mogłaby stać się obowiązkiem, gdyby piłkarz zaliczył określoną liczbę występów, a klub osiągnął określone cele.

Komentarze