Isco: Inni zawodnicy dostają więcej szans

Isco
Isco fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Isco nie może znaleźć sobie ostatnio miejsca w składzie Realu, a odkąd zwolniony został Julen Lopetegui to hiszpański zawodnik nie rozegrał żadnego ligowego spotkania przez pełne 90 minut. W związku z tym coraz częściej zaczęto spekulować nad jego potencjalnym odejściem z Madrytu.

Czytaj dalej…

Całą sprawę skomentował nawet były pomocnik Realu Madryt, Rube de la Red, który powiedział, że piłkarze muszą dostosować się poziomem do tak wielkiej drużyny jak Królewscy, a Isco musi zacząć spełniać pokładane w nim nadzieje.

Nie umknęło to uwadze samego zawodnika, który odpowiedział na te zarzuty na swoim Twitterze, twierdząc, że otrzymuje zbyt mało szans od aktualnego opiekuna Realu.

– Całkowicie zgadzam się z De la Redem, ale kiedy nie dostajesz takich samych możliwości na rozwój co inny, to zmienia postać rzeczy – napisał Isco w czwartek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Mimo tego, nadal bardzo ciężko pracuję i walczę o każdą chwilę na boisku. Hala Madrid! – dodał hiszpański zawodnik.

Isco wystąpił w tym sezonie w 25 spotkaniach, podczas których strzelił 4 gole i zanotował jedną asystę. Łącznie na boisku spędził 1161 minut.

Komentarze