Isco może zamienić Real Madryt na klub z Serie A

Isco
Isco fot. PressFocus

Isco to jeden z tych zawodników, który może latem zakończyć swoją przygodę z Realem Madryt. Nowe informacje na temat przyszłości Hiszpana przekazało Mundo Deportivo.

  • Waży się przyszłość Isco
  • Nowe doniesienia wskazują, że Hiszpan może zasilić szeregi Fiorentiny
  • Rynkowa wartość 29-latka wynosi 7-8 milionów euro

Isco może zamienić Hiszpanię na Włochy

Isco to od dłuższego czasu zawodnik, którego przyszłość w klubie z Madrytu jest niepewna. 29-latek w tej kampanii rozegrał tylko 14 meczów, spędzając na boisku nieco ponad 300 minut. Pojawiły się natomiast głosy, że ofensywnie usposobiony piłkarz może zatem zmienić ligę hiszpańską na włoską.

Mundo Deportivo podaje, że Isco może latem zasilić szeregi Fiorentiny. Taka sugestia jest podyktowana pobytem piłkarza w ostatnich dniach we Florencji. Trener Realu Carlo Ancelotti dał wolne zawodnikom, którzy nie zostali powołani do reprezentacji. Isco zdecydował się na wycieczkę do Włoch, gdzie miał przeprowadzić rozmowy o swojej przyszłości z działaczami Violi.

38-krotny reprezentant Hiszpanii ma kontrakt ważny z klubem z La Liga tylko do końca czerwca tego roku. Jednocześnie zawodnik może prowadzić już rozmowy z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami. Isco do Realu trafił w 2013 roku z Malagi za 30 milionów euro.

Doświadczony zawodnik wygrał z Królewskimi między innymi dwa razy mistrzostwo Hiszpanii i cztery razy Ligę Mistrzów. Przygodę z piłką Isco zaczynał natomiast w Valencii.

Czytaj więcej: Marcelo opuści Real. To oni mogą zastąpić Brazylijczyka

Komentarze