Isco negocjuje już transfer z Realem Betis

Isco
Isco Pressfocus

Wraz z końcem czerwca dobiegnie końca przygoda Isco w Realu Madryt. Pomocnikowi kończy się kontrakt, którego nie zamierza przedłużać. Zgodnie z doniesieniami dziennika Marca, Hiszpan negocjuje już transfer do Realu Betis.

  • Kontrakt pomocnika wygasa wraz z końcem sezonu
  • Ani real, ani Isco nie byli zainteresowani przedłużaniem współpracy
  • Hiszpan może latem odejść do Realu Betis

Isco kurzy się na ławce Realu Madryt

Isco od kilku sezonów nie jest już postacią pierwszoplanową w Realu Madryt. Hiszpan rzadko pojawia się na boisku, a trener nie darzy go zaufaniem. Z tego też względu Królewscy nawet nie zamierzali przedłużać z nim umowy wygasającej w czerwcu 2022 roku. Latem opuści od Madryt jako wolny zawodnik. Według Marki, Hiszpan planuje zostać w La Liga.

Największe zainteresowanie sprowadzeniem 30-latka wykazywał od kilku tygodni Real Betis. To właśnie z klubem z Sevilli Isco ma być już w trakcie negocjacji. W sobotę Real Betis sięgnął po puchar Hiszpanii, a Manuel Pellegrini ma ambitne plany względem przyszłego sezonu. Przede wszystkim chciałby on wzmocnić środek pola i to właśnie w Hiszpanie widzi potencjalną gwiazdę. 

Jeśli klubem uda się dogadać w kwestii wynagrodzenia, Isco przeniesie się latem do Sewilli. W tym sezonie wystąpił on w 15 meczach Realu, jednak głównie wchodząc na boisko jako rezerwowy. Z tego względu przełożyło się to na zaledwie 358 rozegranych minut.

Czytaj też: Simeone chce napastnika. Atletico poznało cenę

Komentarze