Isco zatrudnił czołowego agenta, by znalazł mu topowy klub

Isco
Isco PressFocus

Isco latem opuści Real Madryt jako wolny zawodnik. Choć Hiszpan pozostaje łakomym kąskiem, jego brak regularnej gry w ostatnich dwóch latach utrudnia jego transfer do czołowego klubu. Pomocnik zatrudnił Jorge Mendesa, który ma pomóc pozostać pomocnikowi w elitarnym futbolu.

  • Isco latem opuści Real Madryt po dziewięciu latach
  • Hiszpan jako wolny zawodnik wzbudza spore zainteresowanie, ale raczej nie wśród największych klubów
  • 30-latek zatrudnił Jorge Mendesa, który ma pomóc swemu nowemu klientowi pozostać w elitarnym futbolu

Isco wciąż mierzy wysoko, Mendes ma mu pomóc w transferze

Isco w lipcu opuści Real Madryt po dziewięciu spędzonych tam latach. Hiszpan będzie miał swoją kartę na ręku, więc w teorii powinien wzbudzać spore zainteresowanie na rynku transferowym. I tak rzeczywiście jest. Pomocnika chętnie widziałoby w swoim gronie wiele drużyn, a najwięcej pisano ostatnio o Realu Betis. 30-latek zamierza jednak pozostać pośród absolutnej elity. Dlatego też zatrudnił Jorge Mendesa. Portugalczyk ma pomóc nowemu klientowi w znalezieniu drużyny, która odpowiada jego ambicji.

Przed superagentem niełatwe zadanie. Ostatnie dwa sezony Isco spędził głównie na ławce rezerwowych, z tej perspektywy podziwiając popisy kolegów. Transfer do giganta pozostaje w sferze marzeń. Regularni uczestnicy Ligi Mistrzów również mogą powiedzieć “pas” tak wielkiej niewiadomej, tym bardziej, że Hiszpanowi zarzuca się kiepskie przygotowanie fizyczne.

30-latek wystąpił w tym sezonie w zaledwie 16 meczach, rozgrywając niespełna czterysta minut. Strzelił w nich dwa gole.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze