Isco zdecydował, w jakim klubie chce grać!

Isco
Isco fot. PressFocus

Isco według doniesień hiszpańskiej prasy podjął już decyzję o tym, że chce rozstać się z Realem Madryt. Zawodnik zdecydował podobno, że chce kontynuować swoją karierę w Sevilli FC.

Isco jednocześnie może trafić pod skrzydła Julena Lopeteguiego, który jest zwolennikiem jego talentu. Spekuluje się już, że klub z Andaluzji jest w trakcie prowadzenia negocjacji w sprawie pozyskania piłkarza. W związku z tym niewykluczone, że już w styczniu zawodnik zmieni pracodawcę.

Isco potrzebuje nowego wyzwania

Obecny kontrakt 28-latka z klubem ze stolicy Hiszpanii, obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Mało prawdopodobne jest jednak, aby zawodnik wypełnił umowę z Realem. Szczególnie że w trakcie trwającej kampanii nie otrzymuje zbyt wielu okazji do gry.

Isco w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 11 meczach. Do ekipy z Santiago Bernabeu dołączył w 2013 roku za 30 milionów euro z Malagi CF.

Sevilla plasuje się aktualnie na szóstej pozycji w tabeli La Liga, legitymując się dorobkiem 23 punktów. Do lidera rozgrywek, którym jest Atletico, team z Andaluzji traci aktualnie dziewięć oczek.

Komentarze