Obrońca Celty Vigo ponownie na celowniku Barcy

Javi Galan
Javi Galan PressFocus

Javi Galan ponownie wzbudził zainteresowanie FC Barcelony, ponieważ klub szuka alternatyw dla Marcosa Alonso, który mimo wielu spekulacji pozostał na Stamford Bridge.

  • Marcos Alonso nie trafi do Barcelony, dlatego Katalończycy muszą szukać alternatyw
  • Na celowniku Dumy Katalonii ponownie znalazł się Javi Galan
  • Obrońca Celty Vigo był łączony z Barceloną na początku lata

Barcelona musi szukać alternatyw do wzmocnienia defensywy

Transfer Marcosa Alonso w Barcelonie traktowany był priorytetowo w kontekście wzmocnienia lewej strony defensywy. Wygląda jednak na to, że Duma Katalonii musiała zmienić swoje plany transferowe ze względu na to, iż Hiszpan pozostał w Chelsea. To sprawia, że na koniec okienka transferowego blaugrana rozejrzy się za innym wzmocnieniami.

Jedną z opcji, które pojawiły się na stole, jest Javi Galan. Gwiazda Celty Vigo była celem Barcy na początku lata i wszystko wskazuje na to, że Duma Katalonii ponownie rozbudziła swoje zainteresowanie defensorem ligowego rywala.

Hiszpański AS informuje, że od kilku dni Barcelona badała możliwość sprowadzenia Javiego Galana, a w ostatnim czasie nawiązała pierwsze kontakty z Celtą Vigo.

Rozmowy są na bardzo wczesnym etapie i na ewentualne porozumienie w kwestii transferu defensora będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Niewykluczone, że ten ruch zostanie sfinalizowany tuż przed zamknięciem się letniego okienka transferowego.

FC Barcelona po dwóch kolejkach La Liga z czterema punktami na koncie zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. Już w najbliższy weekend Katalończycy zmierzą się z Valladolid.

Zobacz również: Fati ratuje wieczór Lewego, a Madryt nie płacze po Casemiro

Komentarze