Javi Martinez priorytetem Barcelony

Według hiszpańskich dziennikarzy FC Barcelona jest zdeterminowana, by pozyskać gracza Athletiku Bilbao, Javiego Martineza. – Sposób jego gry doskonale pasuje do stylu Katalończyków – ocenia dziennik “Sport”.

Czytaj dalej…

– Stało się jasne, że AC Milan od początku nie chciał pozbywać się Thiago Silvy, o którego walczyła Barcelona. Wicemistrzowie Hiszpanii przygotowali jednak alternatywne rozwiązania. Listę życzeń otwiera Martinez. Zawodnik ma za sobą świetny sezon. W dodatku gracz przyjaźni się z kilkoma zawodnikami “Blaugrany”. Takie detale mogą doprowadzić do transferu – podkreślają dziennikarze.

– Barcelona musi poradzić sobie z dwoma problemami. Po pierwsze, prezydent Athletiku, Jose Urrutia, zaznaczył, że Baskowie nie będą siadać do żadnych negocjacji w sprawie transferu Martineza. Druga przeszkoda to wręcz klasyka, jeśli chodzi o sprawę ewentualnego kupna jakiegoś piłkarza przez klub z Camp Nou. Martineza obserwuje też Real Madryt. Włodarze “Królewskich” od kilku miesięcy próbują nakłonić go do transferu – przypomina dziennik.

Komentarze