Javier Hernandez nie jest zadowolony ze swojej pozycji w Sevilla FC. Doświadczony napastnik rozważa przenosiny do amerykańskiej Major League Soccer.
Meksykanin został wprost zapytany o to, czy myślał, aby przenieść się do Stanów Zjednoczonych? – Oczywiście, że tak. Zawsze myślę o swojej przyszłości. Chcę być otwarty na każdą ewentualność – powiedział Javier Hernandez w rozmowie z LA Times.
– MLS to liga, która jest coraz lepsza. To jest dla mnie możliwość. Każda liga taką możliwością jest – dodał.
Chicharito w barwach Sevilli w obecnym sezonie wystąpił w siedmiu meczach La Liga i trzech w Lidze Europy. Strzelił w nich trzy gole. Kontrakt 31-latka z klubem ze stolicy Andaluzji obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.
Komentarze