Joao Felix jednak zdolny do gry

Joao Felix
Joao Felix fot. PressFocus

Joao Felix prawdopodobnie zagra z Realem Sociedad San Sebastian. Wszystko wskazywało na to, że Portugalczyk przegapi starcie z jedną z rewelacji trwającego sezonu La Liga. Ostatecznie zawodnik znalazł się jednak w kadrze Diego Simeone na najbliższy mecz stołecznego teamu.

Joao Felix miał mieć przerwę w grze z powodu kontuzji żeber, której doznał w trakcie minionego weekendu w boju przeciwko Elche CF. Marca podała natomiast, że 21-latek przeszedł bez kłopotu test sprawnościowy. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby piłkarz wystąpił w starciu z trzecią obecnie drużyną La Liga.

W trakcie trwającego sezonu młody zawodnik wystąpił łącznie w 18 spotkaniach, notując w nich osiem trafień i trzy asysty. 21-latek ma kontrakt ważny z madryckim klubem do końca czerwca. Do hiszpańskiej drużyny zawodnik dołączył latem minionego roku.

Joao Felix może zagrać, ale Atletico i tak z kłopotami

Nie zmienia to jednak faktu, że i tak stołeczny team przystąpi do potyczki z ekipą z Kraju Basków osłabiony. Wyłączeni z gry są Hector Herrera i Jose Gimenez. Raczej w pierwszych spotkaniach Atletico w 2021 roku też nie będą do dyspozycji argentyńskiego trenera.

Hiszpańscy dziennikarze spekulują, że w dzisiejszym spotkaniu może dojść do kilku zmian w składzie. Powiew świeżości mają wnieść Saul Niguez oraz Angel Correa.

Komentarze

Na temat “Joao Felix jednak zdolny do gry

Witam wszystkich kibiców Atléti!🇦🇹
Przypuszczam, że mimo, iż Joao Felix przeszedł testy sprawnościowe to Cholo będzie go oszczędzał przed rundą wiosenną a tym bardziej że ma w kim przebierać w kadrze.
Obstawiam że dzisiaj wygrają z Sociedad 2:1😉😊🇦🇹
“Oooooh!!! Forza Atléti alé,
Alé alé,
Alé alé,
Forza Atléti aléé…”
Aúpa Atléti 🇦🇹