Joaquin nadal w Betisie. Weteran szykuje się na nowy sezon

Joaquin
Joaquin PressFocus

Joaquin już niebawem rozpocznie przygotowania do kolejnego sezonu w barwach Realu Betis. Dla weterana hiszpańskich boisk będzie to już 23. kampania w karierze. Najwięcej z nich spędził właśnie w stolicy Andaluzji.

  • Real Betis niebawem ogłosi przedłużenie kontraktu z Joaquinem
  • Hiszpan niebawem będzie obchodził 41. urodziny
  • Weteran wciąż jest uznawany za ważny element szatni przez Manuela Pellegriniego

Joaquin gra dalej – stary człowiek i może!

Joaquin Sanchez to żywa legenda hiszpańskich boisk. W poniedziałek rozpoczął swój 23. sezon w karierze, a także 14. w barwach Realu Betis. W minionym sezonie pełnił głównie rolę rezerwowego. Mimo tego szkoleniowiec Verdiblancos, Manuel Pellegrini, uznaje go za istotny element właściwego funkcjonowania szatni. Skrzydłowy, który 21 lipca będzie obchodził swoje 41. urodziny, znany jest z radosnego podejścia do życia.

Obecny kontrakt Joaquina wygasł wraz z końcem czerwca. Mimo tego zawodnik pozostanie w Betisie. Klub ma spore problemy administracyjne. Dopiero w poniedziałek poinformował o zatrudnieniu Luiza Felipe i Luiza Enrique. Dlatego też oficjalnie nadal nie powiadomił o podpisaniu nowej umowy ze swoim kapitanem. Niebawem Verdiblancos powinni kogoś sprzedać, co zwolni nieco pieniędzy na liście płac. Wówczas Andaluzyjczycy powiadomią o przedłużeniu kontraktu skrzydłowego.

W minionym sezonie Joaquin rozegrał 36 meczów we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich dwa gole i cztery asysty.

Zobacz również: Barcelona wreszcie ogłosiła dwa wzmocnienia.

Komentarze