Joorabchian: Mieszane sygnały w sprawie Coutinho

Philippe Coutinho
Philippe Coutinho fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Agent Kia Joorabchian uważa, że Barcelona przekazuje mieszane sygnał na temat przyszłości Philippe Coutinho. Brazylijczyk nie spełnił oczekiwań po transferze z Liverpoolu i wiele mówi się o jego odejściu.

Czytaj dalej…

Joorabchian twierdzi, że prezydent Josep Bartomeu zapewnił go, że skrzydłowy nie jest na sprzedaż. Z drugiej strony sugeruje, że jeden z pracowników Dumy Katalonii szuka chętnych na 27-latka.

– Informacje ze strony Barcelony są raczej mieszane. W ubiegłym tygodniu mieliśmy spotkanie z prezydentem Bartomeu i innymi dyrektorami, i powiedzieli nam, że jest absolutnie nie na sprzedaż, że nigdy nie rozmawiali o odejściu tego chłopaka i że nigdy nie oferowali go innym klubom. Jednak jest gość, który pracuje dla nich i nazywa się Andre Cury, który ponoć nagania chętnych na niego, ale prezydent powiedział nam, że nie jest na sprzedaż – powiedział Joorabchian w rozmowie ze Sky Sports News.

Coutinho trafił do Barcelony za 145 mln euro w styczniu 2018 roku. Od tego czasu wystąpił w 75 spotkaniach, zdobywając w nich 21 bramek.

Komentarze