Karanka: Real mógł wybrać Mourinho

Jose Mournho
Jose Mournho fot. Grzegorz Wajda

Aitor Karanka w rozmowie z dziennikiem Marka przekonywał, że Jose Mourinho byłby również dobrym wyborem dla Realu Madryt po zwolnieniu Santiago Solariego,. Przypomnijmy, że 45-latek w latach 2010-13 był asystentem Portugalczyka w szeregach Los Blancos.

Czytaj dalej…

– Mourinho byłby równie dobrym wyborem dla Realu jak Zidane – rzekł Karanka w rozmowie z dziennikiem Marca cytowanej przez Football Espana.

– Każda z tych opcji jest bardzo dobra, analizując pomysły na grę obu trenerów. Nie można stwierdzić, że jedna opcja jest lepsza, a druga gorsza – zaznaczył Hiszpan.

– Faktem jest, że Manchester United aktualnie jest poza miejscem premiowanym grą w Lidze Mistrzów, ale z drugiej strony trzeba pamiętać, że Mourinho w swoim pierwszym sezonie w Man Utd wygrał trzy trofea – kontynuował Karanka.

– Życie piłkarskie pędzi w zawrotnym tempie, co sprawia, że szybko zapomina się o dobrych rzeczach. Łatwiej dyskutować na temat złych rzeczy i je krytykować. Ja w każdym razie jestem pewny, że Mourinho wkrótce wróci na najwyższy poziom – skwitował.

Komentarze