Sevilla znalazła następcę Kounde

Thilo Kehrer
Thilo Kehrer PressFocus

Sevilla FC jest w trakcie poszukiwań następcy Julesa Kounde, który kilka dni temu dołączył do Barcelony. Według informacji przekazywanych przez dziennikarza Sky Sports Floriana Plettenberga na celowniku Andaluzyjczyków znalazł się niemicki obrońca Paris Saint-Germain Thilo Kehrer.

  • Sevilla szuka następcy Julesa Kounde sprzedanego do Barcelony
  • Na celowniku hiszpańskiego klubu znalazł się Thilo Kehrer
  • Niemiec nie znajduje się w planach obecnego szkoleniowca PSG i może odejść z klubu

Thilo Kehrer z szansą na nowy rozdział w karierze

Thilo Kehrer regularnie występował w Paris Saint-Germain w ubiegłym sezonie, jednak po zmianie na stanowisku pierwszego trenera francuskiej drużyny Niemiec jest bliski opuszczenia klubu.

Obrońca był także z PSG na przedsezonowym tournee w Japonii, jednak Christopher Galtier nie wiąże z nim planów na przyszłą kampanię. Kehrer znalazł się w gronie kilku zawodników, którzy mogą szukać nowych wyzwań w innym miejscu. Obok Niemca na wylocie w PSG znalazł się też między innymi Draxler czy Wijnaldum, który jest bliski transferu do Romy.

Kehrer przykuł uwagę Sevilli, która poszukuje nowego defensora po odejściu Julesa Kounde. Niemiec jest wyceniany na nieco ponad dwadzieścia milionów euro, co nie powinno stanowić większego problemu dla możliwości finansowych drużyny z Andaluzji. Niewykluczone, że ze względu na sytuację zawodnika w PSG, Sevilli uda się wynegocjować lepszą kwotę. Ponadto jego kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Thilo Kehrer rozegrał 27 spotkań w Ligue 1 w ubiegłym sezonie PSG. Zdobył w nich dwie bramki. Niemiec także trzykrotnie wystąpił w Lidze Mistrzów.

Zobacz również: Lewandowski o rozstaniu z Bayernem: powiedziano dużo bzdur

Komentarze