Barca nie planuje poprawiać swojej oferty dla Dembele

Ousmane Dembele
Ousmane Dembele Pressfocus

Kontrakt Ousmane Dembele z FC Barceloną wygasa już za kilka dni, a przyszłość Francuza wciąż pozostaje jedną wielką niewiadomą. Portal Goal.com donosi, że zarząd Barcy nie zamierza już poprawiać swojej oferty, a skrzydłowy rozważa przenosiny do innego zespołu. Problem w tym, że na stole konkretnych ofert brak.

  • Ousmane Dembele wciąż nie podjął decyzji odnośnie swojej przyszłosci
  • Zarząd Barcy zapowiedział, że oferta nie zostanie już poprawiona
  • Według portalu goal.com skrzydłowy zamierza przenieść się do innej drużyny

Niezdecydowanie Francuza blokuje Barcę na rynku transferowym

Sytuacja Ousmane Dembele w Barcelonie to wciąż gorący temat. Coraz to nowsze doniesienia często stoją ze sobą w sprzeczności, a kibice nie mają już pojęcia, czy skrzydłowy przedłuży kontrakt, czy może odejdzie z zespołu. W tym tygodniu dziennik Sport przekazywał, że Francuz podjął decyzję o pozostaniu w klubie, a w niedalekiej przyszłości ma pożegnać się ze swoim problematycznym agentem.

Zgodnie z informacjami portalu Goal.com, mamy znów do czynienia ze zmianą narracji odnośnie przyszłości piłkarza. Zarząd FC Barcelony przekazał mu, że nie poprawi już swojej oferty pod względem finansowym. Ta z kolei nie satysfakcjonuje 25-latka, który rozważa przenosiny do innej drużyny, która zaoferuje mu lepsze zarobki. Problem tkwi w tym, że poza medialnymi plotkami, żaden z europejskich zespołów nie porozumiał się z Dumą Katalonii w sprawie transferu Dembele. 

Gdy zespół obejmował Xavi, podczas swojej pierwszej konferencji prasowej zapowiedział, że przedłużenie umowy z Dembele jest dla niego priorytetem. Zarząd wicemistrzów Hiszpanii zrobił co w jego mocy, by przekonać Francuzów do pozostania. Ostateczna decyzja należy do niego.

– Przyszłość Dembele powinna być znana zawodnikowi i jego agentom. Ja mam swoją opinię, ale nie jest to ani tu, ani tam. Nie mamy od niego żadnego feedbacku od jakichś sześciu, czy siedmiu miesięcy – wypalił w maju dyrektor sportowy Barcy Mateu Alemany.

Zobacz też: Defensor na wylocie z FC Barcelony

Komentarze