Dwa hiszpańskie kluby zainteresowane gwiazdą Udinese

Gerard Deulofeu
Gerard Deulofeu Pressfocus

Transfer Gerarda Deulofeu do Napoli wydawał się być już przesądzony. Jak informuje dziennik Sport, zainteresowanie pozyskaniem napastnika wykazały klub z La Liga – Real Sociedad i Villarreal. Miało to skłonić Hiszpana do ponownego rozważenia oferty Neapolitańczyków.

  • Deulofeu rozegrał najlepszy sezon w profesjonalnej karierze w barwach Udinese
  • Hiszpan ma wiele ofert z topowych klubów i był już w trakcie negocjacji z Napoli
  • Transfer do Błękitnych może nie dojść do skutku, gdyż zainteresowanie nim wykazały dwa klub z La Liga

Hiszpania atrakcyjniejszym kierunkiem dla Deulofeu

Deulofeu ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Udinese, gdzie był liderem i największą gwiazdą drużyny. Ambicją piłkarza jest jednak transfer do silniejszego klubu, w którym miałby szansę na grę w europejskich pucharach. Takim miało być Napoli, które rozpoczęło negocjacje w kwestii przenosin Hiszpana. 

Dziennik Sport poinformował w sobotę, że Gerard Deulofeu wstrzymał negocjacje z Napoli, ponieważ w grze pojawiły się dwa kluby z La Liga – Real Sociedad i Villarreal. Napastnik wolałby grać w ojczyźnie, dlatego zainteresowanie ze strony silnych drużyn z ligi hiszpańskiej wywołało jego ekscytację. Udinese za swojego zawodnika będzie oczekiwało przynajmniej 20 milionów euro.

Deulofeu w przeszłości występował już w La Liga w barwach FC Barcelony. Hiszpan nie odnalazł się jednak na Camp Nou, a jego licznik występów w barwach Blaugrany zatrzymał się na 12 meczach ligowych. Niewykluczone, że latem otrzyma szansę na ponowne zmierzenie się z wymaganiami La Liga.

Przeczytaj też: Sevilla wytypowała już następcę Diego Carlosa

Komentarze