Koeman wybucha w odpowiedzi na kolejne pytania o Messiego!

Ronald Koeman w LaLiga
Ronald Koeman w LaLiga PressFocus

Holenderski szkoleniowiec wziął udział w konferencji prasowej przed meczem prowadzonej przez niego Barcelony z Atletico Madryt i znowu był zmuszony do odpowiedzi na pytania dotyczące teraźniejszości i przyszłości Lionela Messiego.

Czytaj dalej…

W Barcelonie trudno o jeden spokojny dzień. Ostatnio dziennikarze zaatakowali Lionela Messiego na lotnisku, prosząc o odniesienie się do słów byłego agenta Antoine’a Griezmanna, który nazwał Argentyńczyka “tyranem wprowadzającym reżim terroru”. Kapitan Argentyny odrzekł, że ma dość bycia odpowiedzialnym za każdy problem klubu, po czym pospiesznie wsiadł do samochodu i odjechał. Po przedłużeniu umowy Pepa Guardioli z Manchesterem City zrodziły się też teorie głoszące, że teraz angielski klub zyskał kolejną kartę przetargową w kontekście sprowadzenia argentyńskiej supergwiazdy w lecie.

– Nie, nie widzę Leo Messiego poza Barceloną! To ostatni raz, gdy odpowiadam na pytania tego typu – grzmiał holenderski trener, zanim dodał “Moim zdaniem jego przyszłość wiąże się z Barceloną, ale nikt nie zna przyszłości”.

Koeman już spokojniej odpowiedział na pytanie związane ze słowami byłego agenta Griezmanna, który sugerował, że Messi utrudniał adaptację francuskiego mistrza świata.
– Całkowicie rozumiem, że Leo jest wkurzony. Trzeba takich ludzi jak on bardziej szanować. Pytanie o Antoine’a jest lekceważące i zapewne ma na celu wywołanie kontrowersji. Ja nie zauważam żadnego konfliktu między nimi – powiedział wprost Koeman.

W sobotę Barcelonę czeka trudny wyjazd do Madrytu, gdzie zmierzy się z Atletico. Duma Katalonii zajmuje na ten moment niską, ósmą lokatę, ale zagrała o dwa spotkania mniej od czterech rywali znajdujących się w tabeli wyżej.

Komentarze