Kolejna porażka Barcelony!

Leo Messi
Leo Messi Cosmin Iftode / Sport Pictures

Gracze Granady wygrali z Barceloną 2:0. Tym samym Katalończycy cały czas nie zanotowali jeszcze wiktorii – w spotkaniu delegacyjnym – w tej kampanii.

To spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy. Już po kilkudziesięciu sekundach prowadzili oni 1:0, a trafienie zanotował Azeez.

W 15. minucie zawodnicy Granady mieli kolejną sytuację, ale ter Stegen ostatecznie poradził sobie z uderzeniem Puertasa.

W 50. minucie kibice Barcelony mieli nadzieję, że Duma Katalonii doprowadzi do wyrównania. Goście mieli bowiem rzut wolny, a do piłki podszedł Messi. Argentyńczykowi finalnie nie udało się jednak zmienić rezultatu tej potyczki, a jego próba została zablokowana.

Mistrzowie Hiszpanii zamiast odrabiać straty pogrążali się coraz bardziej. W 66. minucie z karnego nie pomyliłem się Vadillo i gospodarze byli bardzo blisko zdobycia kompletu punktów.

W 83. minucie podopieczni Valverde mogli zdobyć bramkę kontaktową. Uderzał Messi, lecz dobrze w bramce rywali wpisał się Silva.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i Barcelona przegrała 0:2.

Granada – Barcelona 2:0 (1:0)