Kolejne pozytywne wyniki testu na COVID-19 w La Liga

La Liga
La Liga

W kolejnym klubie La Liga odnotowano pozytywne wyniki na koronawirusa, który wywołuje chorobę COVID-19. Tym razem nieszczęsny patogen został wykryty w Valencii CF.

Czytaj dalej…

Klub z siedzibą na Estadio Mestalla oficjalnie ogłosił, że odnotowano dwa pozytywne wyniki testu na koronawirusa, co ma miejsce kilka dni po tym, jak Atletico Madryt ujawniło, że dwóch przedstawicieli tego klubu miało również pozytywny wynik testu.

Postępowanie zgodne z protokołem medycznym

Valencia poinformowała również, że natychmiast osoby z pozytywnymi wynikami zostały poddane domowej izolacji. Tożsamość osób z pozytywnymi wynikami na razie nie została ujawniona.

W kontekście klubu ze stolicy Hiszpanii okazało się, że osoby, które zachorowały na COVID-19, to Angel Correa i Sime Vrsaljko Wymienieni piłkarze szybko jednak zostali poddani kwarantannie.

Dodajmy, że piłkarze Nietoperzy nie biorą już udziału w europejskich pucharach. Valencia została wyeliminowana z Ligi Mistrzów przez Atalantę BC. W hiszpańskiej ekstraklasie ekipa Javiego Garcii zakończyła zmagania na dziewiątej pozycji z dorobkiem 53 punktów.

Komentarze