Sergio Ramos straci najważniejsze mecze Realu Madryt

Sergio Ramos
Sergio Ramos PressFocus

Sergio Ramos wrócił do Madrytu ze zgrupowania reprezentacji Hiszpanii z urazem. Mundo Deportivo donosi, że doświadczony defensor będzie pauzował dłużej niż zakładano. Nie zagra ani w Lidze Mistrzów z Liverpoolem, ani w El Clasico z Barceloną.

Przez ostatnie niespełna dwa tygodnie Sergio Ramos przebywał na zgrupowaniu reprezentacji. Kontuzji nabawił się na rozgrzewce meczowej. Media donoszą, że lekarze przeprowadzili szczegółowe badania, które potwierdziły uraz mięśniowy w lewej nodze.

Ramos nie zagra w hitach

Werdykt jest taki, że Ramos na pewno nie zagra w najbliższych tygodniach. Oznacza to, że straci nie tylko zaplanowany na 3 kwietnia mecz La Liga z Eibarem. Zabraknie go też w kadrze na pierwszy ćwierćfinałowy pojedynek w Lidze Mistrzów z Liverpoolem, który odbędzie się w przyszły wtorek. Później, 10 kwietnia Królewscy zmierzą się z Barceloną. Z tego meczu, zdaniem Mundo Deportivo, Hiszpan też będzie wykluczony.

Uraz Ramosa to spory cios dla Realu Madryt, który ma przed sobą kluczowe tygodnie tego sezonu. W tabeli La Liga drużyna Zidane’a jest trzecia i traci sześć oczek do prowadzącego Atletico.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze