Pjanić: Niczego nie możemy być pewni

Miralem Pjanić
Miralem Pjanić fot. Grzegorz Wajda

W niedzielę światło dzienne ujrzała wiadomość, że na COVID-19 zachorował Miralem Pjanić. Bośniak uspokoił jednak wszystkich na łamach jednego z portali społecznościowych, że czuje się dobrze, apelując w każdym razie, aby ludzie szanowali zasady dystansu społecznego i byli ostrożni.

Czytaj dalej…

Pjanić jest kolejnym zawodnikiem, którego dopadł “wirus-celebryta”. Taki stan rzeczy sprawia, że w późniejszym terminie reprezentant Bośni i Hercegowiny zacznie przygotowania do nowego sezonu w szeregach FC Barcelony. Pod znakiem zapytania stoi też występ piłkarza w spotkaniach Ligi Narodów UEFA, w tym w meczu z reprezentacją Polski.

Życie uczy nas nowego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość

“Na szczęście czuję się dobrze i i przechodzę chorobę bezobjawowo” – napisał Pjanić na Instagramie.

“Nauczyłem się jednak tego, że nigdy nie możemy być niczego pewni. Nawet, jeśli uważamy, że coś co robimy, jest normalne, to musimy być ostrożni” – czytamy dalej.

“Życie, które teraz prowadzimy, uczy nas tego. Musimy szanować panujące zasady, nie pozwalając sobie w każdym razie na paniczne zachowania ” – podsumował zawodnika.

Przypomnijmy, że niedawno Pjanić związał swoją przyszłość z Dumą Katalonii. 30-latek z klubem La Liga parafował umowę do 2023 roku.

Komentarze