Zapadła decyzja ws. przyszłości Toniego Kroosa

Toni Kroos
Toni Kroos Pressfocus

Jeszcze do niedawna przyszłość Toniego Kroosa w Realu Madryt była poddawana wątpliwościom. Sam zawodnik zastanawiał się, czy będzie dalej w stanie podołać wymaganiom gry w barwach Królewskich pod względem fizycznym. Dziennikarze ASa przekazali, że Niemiec zdecydował się przedłużyć kontrakt z Los Blancos.

  • Toni Kroos w ubiegłym sezonie nie chciał decydować się jeszcze na przedłużenie kontraktu
  • Niemiec prezentuje się na starcie sezonu 2022/23 bardzo dobrze, co wznowiło dyskusję na temat jego przyszłości
  • Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy Królewscy przedłużą kontrakt z pomocnikiem

Kroos gotowy dalej bronić barw Królewskich

W trakcie ubiegłego sezonu zarząd Realu Madryt oferował Toniemu Kroosowi przedłużenie kontraktu, z czego Niemiec nie skorzystał. Doświadczony pomocnik nie wiedział, czy będzie wciąż na siłach znosić trudy sezonu w barwach Królewskich. Niemiec wygląda jednak bardzo dobrze pod względem motorycznym w rozgrywkach 2022/23, dlatego powrócił temat jego przyszłości.

Kontrakt Kroosa wygasa wraz z końcem obecnego sezonu, jednak dziennikarze ASa nie mają wątpliwości, że pomocnik przedłuży w najbliższych tygodniach kontrakt z Los Blancos. Ich zdaniem jest to już jedynie formalność.

Podobnie wygląda kwestia przyszłości Karima Benzemy. Umowa Francuza również kończy się 30 sierpnia 2023 roku, ale klub pracuje już nad jej przedłużeniem. Francuz dobrze czuje się w prowadzonym przez Carlo Ancelottiego zespole, a w tym roku powalczy nawet o Zdobycie Złotej Piłki. 

Z grona doświadczonych zawodników niepewna pozostaje jedyna przyszłość Luki Modricia. Decyzja odnośnie do ewentualnego przedłużenia kontraktu z Chorwatem ma zapaść po zakończeniu obecnego sezonu.

Sprawdź również: Buquets nie zdecydował jeszcze o odejściu

Komentarze