Real Madryt planuje zastąpienie prawego obrońcy

Malo Gusto
Malo Gusto Pressfocus

Real Madryt zdecydował, że przy najbliższej okazji pozbędzie się Alvaro Odriozoli. Hiszpan nie liczy się całkowicie w planach Carlo Ancelottiego i w tym sezonie ani razu nie pojawił się na murawie. W jego miejsce Królewscy planują pozyskać 19-latka z Olympique Lyon – Malo Gusto.

  • Alvaro Odriozola kompletnie nie liczy się dla Carlo Ancelottiego
  • Królewscy chcą się go pozbyć i w jego miejsce pozyskać innego defensora
  • Klub monitoruje uważnie sytuację Malo Gusto

Odriozola wkrótce wymieniony na lepszy model?

Alvaro Odriozola jest piłkarzem Realu Madryt jedynie na papierze. Prawy obrońca nie liczy się w planach Carlo Ancelottiego, a w tym sezonie ani razu nie pojawił się jeszcze na boisku. Królewscy chcieliby przy najbliższej okazji pozbyć się Hiszpana, który obecnie generuje jedynie straty. 

Ekrem Konur przedstawił w jego kontekście interesujące informacje. Zdaniem tureckiego dziennikarza, Los Blancos rozważają zastąpienie Odriozoli zawodnikiem Olympique Lyon. Na liście życzeń klubu znalazł się Malo Gusto. Francuz sukcesywnie rozwija się w Ligue 1, a w tym sezonie odgrywa istotną rolę w drużynie Laurenta Blanca. 

Działacze Królewskich chcieliby pozyskać go, jednak Olympique Lyon na razie nie jest zainteresowany sprzedażą utalentowanego 19-latka. Jego wartość rynkowa wynosi obecnie 15 milionów euro, jednak kontrakt obrońcy ważny jest jeszcze do końca czerwca 2024 roku. Z tego też względu Les Gones pracują nad przedłużeniem jego kontraktu.

Sprawdź również: Skrzydłowy Realu zdecydowany na pozostanie w klubie

Komentarze