Królewscy gotowi na rozstanie z rezerwowym już zimą

Mariano Diaz
Mariano Diaz Pressfocus

Mariano to jeden z zawodników Realu Madryt, których określić możemy mianem “etatowych rezerwowych”. Napastnik rzadko kiedy pojawia się na murawie, a Carlo Ancelotti kompletnie na niego nie liczy. Ekrem Konur przekazał, że 29-latek wobec zainteresowania ze strony kilku klubów może już zimą opuścić klub.

  • Mariano Diaz rzadko kiedy otrzymuje minuty od Carlo Ancelottiego
  • Napastnik planował pozostać w Realu Madryt do końca sezonu, choć oferta ze strony Wolverhampton może go skłonić do zmiany zdania
  • Królewscy są gotowi pozbyć się go już w trakcie zimowego okienka transferowego za darmo

Real Madryt gotowy pozbyć się w styczniu Mariano za darmo

Zaledwie 25 minut na boisku uzbierał w tym sezonie Mariano Diaz, który przyspawany jest niemal do ławki rezerwowych Realu Madryt. 29-latek nie liczy się w planach Carlo Ancelottiego, a klub próbował się go pozbyć już latem. Reprezentant Dominikany chciał jednak wypełnić do końca swój kontrakt, kory ważny jest jeszcze do końca obecnego sezonu. 

Napastnik znalazł się na liście życzeń Julena Lopeteguiego, który objął niedawno stery Wolverhampton Wanderes. Szkoleniowiec miał okazję już w przeszłości współpracować z napastnikiem, podczas krótkiego epizodu w Realu. 29-latek jest zainteresowany przeprowadzką do Anglii, a jak przekazał Ekrem Konur, ta może nastąpić już w trakcie zimowego okienka transferowego. 

Mariano i tak nie liczy się dla trenera Królewskich, a drużyna może nawet nie odczuć jego braku. Królewskim zależy na pozbyciu się rezerwowego, dlatego w grę wchodzi bezgotówkowa operacja.

Przeczytaj też: Real może mieć problem. Konieczne będą zakupy

Komentarze