Królewska oferta PSG dla Sergio Ramosa

Sergio Ramos
Sergio Ramos PressFocus

Według hiszpańskiego Onda Cero Paris-Saint Germain zaproponował Sergio Ramosowi ofertę kontraktu na warunkach znacznie lepszych niż jego aktualne w Realu Madryt.

Przedłużenie umowy pomiędzy Sergio Ramosem a Realem Madryt utknęło w martwym punkcie. Sam zawodnik zarzeka się, że nie dostał oficjalnej propozycji, czemu zaprzecza klub.

Według Mister Chipa, Paris-Saint Germain zaproponował kapitanowi Królewskich trzyletni kontrakt, za który Hiszpan dostawałby 15 milionów euro rocznie. Jest to propozycja, jakiej Real Madryt nie może dorównać.

Ostateczną ofertą mistrzów Hiszpanii jest dwuletnia umowa zawierająca redukcję 10% obecnej pensji Sergio Ramosa, czego sam zawodnik nie akceptuje. Tak lukratywna oferta Paris-Saint Germain może sprawić, że Hiszpan może zechcieć ostatecznie opuścić Real.

Według Mundo Deportivo, sytuację mogłoby naprawić wyłącznie bezpośrednie spotkanie Florentino Pereza z kapitanem jego drużyny. Różnice między przedstawicielem klubu, Jose Angelem Sanchezem, a agentem zawodnika, Rene Ramosem, są zbyt wielkie, by dojść do porozumienia.

Sam Ramos nadal odczuwa dyskomfort w lewym kolanie, przez który opuścił dwa ostatnie spotkania Realu Madryt. Mowa o zawstydzającym odpadnięciu Królewskich z trzecioligowym Alcoyano w Pucharze Króla, a także zwycięstwie w LaLiga nad Deportivo Alaves. Latem minie szesnaście lat, odkąd Ramos zmienił Sevillę na Real Madryt. Może jednak się okazać, że kwestie finansowe sprawią, że legenda klubu będzie musiała zmienić barwy na koniec swojej kariery.

Komentarze