Kroos: Nigdy nie miałem wątpliwości

Toni Kroos
Toni Kroos fot. ASInfo

Toni Kroos w czwartek podpisał nowy czteroletni kontrakt z Realem Madryt. Środkowy pomocnik powiedział, że nawet przez moment nie zastanawiał się nad opuszczeniem Królewskich.

Czytaj dalej…

– Gdyby były wątpliwości dotyczące mojej przyszłości, to nie byłoby mnie teraz tutaj. Przed miesiącem pisało się, że chciałem odejść, ale ja chciałem zostać. Teraz jest tego potwierdzenie. Nigdy nie miałem co do tego żadnych wątpliwości – powiedział Kroos, cytowany przez hiszpański dziennik Marca.

– Nie mogę zdradzić, co powiedział mi Zidane, bo to była rozmowa między nami. Gdybym miał jednak jakiekolwiek wątpliwości, to nie doszłoby do podpisania tego kontraktu – podkreślił Niemiec.

– On zna mnie bardzo dobrze, wie, gdzie lubię grać. 90 procent meczów pod jego wodzą grałem jako numer osiem, lekko z lewej strony, a to jest dla mnie idealna pozycja – zaznaczył.

29-latek występuje na Santiago Bernabeu od 2015 roku, kiedy został sprowadzony z Bayernu Monachium. Kroos w zakończonym sezonie wystąpił w 43 meczach Realu Madryt we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich jednego gola i zanotował sześć asyst.

Komentarze