Atletico ma poważny problem. Może zabraknąć terminów

Atletico Madryt
Atletico Madryt PressFocus

Z powodu śnieżycy Filomena odwołano zaplanowany na sobotę mecz La Liga z Athletikiem Bilbao. To duży problem dla zespołu Diego Simeone, który ma do rozegrania już trzy zaległe pojedynki. Terminarz Los Rojiblancos będzie bardzo napięty.

Wcześniej, z powodu pandemii koronawirusa, przekładano dwa mecze Atletico. W najbliższy wtorek zespół ze stolicy ma odrabiać pierwsze zaległości w meczu z Sevillą. Pozostaje pytanie czy pozwolą na to warunki pogodowe, które zmusiły La Liga do przełożenia kilku spotkań w ten weekend.

Nie odbędzie się m.in. zaplanowany na sobotę mecz Atletico z Athletikiem Bilbao. Sytuacja ta musi martwić Diego Simeone i jego zawodników. Atletico będzie miało bowiem bardzo napięty terminarz na wiosnę. Zwłaszcza, jeżeli klubowi nie uda się odrobić wszystkich zaległości do połowy lutego, gdy ruszą rozgrywki Ligi Mistrzów.

Napięty terminarz i gra co trzy dni może odbić się na dyspozycji zespołu z Madrytu. Na razie Los Rojiblancos są liderami tabeli La Liga. Pomimo rozegrania dwóch meczów mniej wyprzedzają Real Madryt różnicą dwóch oczek.  

Atletico zagra w Lidze Mistrzów z londyńską Chelsea. Pierwszy mecz 1/8 finału zaplanowano na 23 lutego.

Komentarze