Atletico może zarzucić sieci na Milika

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Hiszpański dziennik AS podaje na swoich łamach, że Atletico Madryt wyraża zainteresowanie Arkadiuszem Milikiem. Reprezentant Polski od jakiegoś już czasu prowadzi rozmowy z władzami z klubu z Kampanii w sprawie nowego kontraktu, ale wciąż nie pojawił się oficjalny komunikat w kwestii porozumienia.

Czytaj dalej…

Tajemnicą Poliszynela jest to, że Polak miałby związać swoją przyszłość z Napoli do 2024 roku, dzięki czemu jego zarobki wynosiłyby rocznie mniej więcej siedem milionów euro.

W związku z tym, że umowa przez Milika nie została jeszcze parafować, to w mediach można przeczytać różne spekulacje na temat reprezentanta Polski. Ostatnio dziennik AS zasugerował, że Milik jest postrzegany przez władze Los Colchoneros jako alternatywa dla Edinsona Cavaniego.

Kontrakt urugwajskiego napastnika z Paris Saint-Germain wygasa wraz z końcem czerwca tego roku, co sprawia, że na brak ofert Cavani nie musi narzekać. Oprócz madryckiego Atletico piłkarza chcą też kluby z Premier League.

W związku z powyższym niewykluczone, że przedstawiciel La Liga będzie chciał skupić swoją uwagę a pozyskaniu Milika, jeśli ten nie dojdzie do porozumienia ze sternikami Azzurrich w sprawie nowego kontraktu.

Polski napastnik w tej kampanii zaliczył 10 trafień w 12 spotkaniach.

Komentarze