Atletico zarzuci sieci na Icardiego?

Kibice Atletico Madryt
Kibice Atletico Madryt fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Atletico Madryt, które jeszcze niedawno uchodziło za klub zainteresowany pozyskaniem Arkadiusz Milika z SSC Napoli, teraz wyraża zainteresowanie Mauro Icardim. Tuttosport podaje, że Diego Simeone miał się już kontaktować z żoną i jednocześnie agentką piłkarza Wandą Nara w sprawie rozeznania w temacie.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że Argentyńczyk aktualnie broni barw Paris Saint-Germain, gdzie trafił na wypożyczenie z Interu Mediolan. Icardi co prawda spełniał pokładane w nim nadzieje w szeregach mistrzów Francji. Niemniej sam zawodnik nie jest zainteresowany przeprowadzką na stałe do ekipy z Paryża.

Powyższy stan rzeczy ma zamiar wykorzystać Atletico. Nie jest tajemnicą, że przedstawiciel La Liga szuka następcy dla Diego Costy. Niewykluczone zatem, że wszystkie siły madrytczyków w sprawie wzmocnień w ofensywie zostaną ukierunkowane w Icardiego.

Dodajmy, że Atletico swego czasu było blisko pozyskania kolegi argentyńskiego napastnika w osobie Edinsona Cavaniego. Ostatecznie do finalizacji transakcji nie doszło, ale możliwe, że temat do żywych wróci latem.

Komentarze