Barca wciąż bez zgody na transfer awaryjny

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

W związku z kontuzjami Luisa Suareza i Ousmane Dembele kiepsko aktualnie wygląda ofensywa FC Barcelony. Naprawić ten stan rzeczy miał awaryjny transfer w wykonaniu mistrzów Hiszpanii. W każdym razie kierownik prasowy ekipy z Katalonii w osobie Guillermo Amora ujawnił, że Barca wciąż nie otrzymała zgody na realizację tego typu transakcji.

Czytaj dalej…

– Dużo zostało powiedziane, ale wciąż nie mamy zielonego światła ze strony Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej na zrealizowanie transferu – powiedział przedstawiciel Blaugrany w rozmowie z katalońskim Sportem.

– Nie mamy żadnej oficjalnej wiadomości w tej kwestii. Dopiero jak otrzymamy komunikat w tej sprawie, klub będzie mógł zacząć działać na tej płaszczyźnie – dodał Amor.

– Najpierw musimy jednak otrzymać zgodę. Oczywiste jest to, że pracujemy nad tym, aby klub otrzymał taką możliwość. Codziennie realizujemy konkretne zadania w tym kierunku. Gdy będziemy mogli dokonać transferu, to na pewno zrobimy wszystko, co w naszej mocy w tej sprawie – skwitował 52-latek.

Komentarze