Barcelona nie odda Fatiego

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Przedstawiciele Barcelony wykluczają możliwość oddania Ansu Fatiego do innego klubu podczas letniego okna transferowego. W stolicy Katalonii chcą mieć pełną kontrolę nad rozwojem 17-letniego zawodnika, który w przyszłości ma stanowić o sile pierwszego zespołu.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Barcelona mogłaby oddać utalentowanego piłkarza do innego zespołu, gdzie miałby większe szanse na regularne występy w podstawowym składzie. Jednym z klubów zainteresowanych Fatim miała być Borussia Dortmund. Przedstawiciele Dumy Katalonii rozwiali jednak wszelkie wątpliwości w tej sprawie, zapewniając, że klub liczy na Fatiego w perspektywie następnego sezonu – informuje Mundo Deportivo.

17-latek ma kontynuować codzienne treningi z pierwszym zespołem, tak jak to robił od sierpnia ubiegłego roku, kiedy trafił do zespołu prowadzonego przez Ernesto Valverde w związku z kontuzjami Lionela Messiego i Luisa Suareza.

Fati będzie tym samym na co dzień trenował z pierwszym zespołem. Jeżeli jednak zabraknie dla niego miejsca w kadrze meczowej pierwszej drużyny na poszczególne spotkania, zawodnik ma występować w tym czasie w zespole rezerw.

Czytaj także: Borussia Dortmund pyta o Ansu Fatiego

Komentarze