Bartomeu: Messi w Barcy przejdzie na emeryturę

Lionel Messi
Lionel Messi fot. ASInfo

Cały czas nie milkną głosy związane z ewentualną przeprowadzką Leo Messiego z FC Barcelony do Interu Mediolan. Ostatnio doniesienia w tej sprawie nabrały jeszcze większego rozmachu, gdyż ojciec Argentyńczyka kupił dom w stolicy Lombardii. Zdecydowanie spekulacje na temat kapitana Blaugrany dementuje jednak prezydent Barcy.

Czytaj dalej…

Messi ma umowę z aktualnymi wicemistrzami Hiszpanii ważną do końca czerwca 2021 roku. W związku z tym, że zawodnik wciąż nie doszedł do porozumienia ze sternikami Barcelony w sprawie w sprawie nowego kontraktu, to nie milkną doniesienia w tej sprawie.

Sternik Barcelony pewny swego

– Messi kilkakrotnie mówił, że chcę w Barcy przejść na emeryturę, więc nie mam żadnych wątpliwości do tego, że przedłuży umowę z klubem. Mam z nim bardzo dobre relacje. Podobnie jak ze wszystkimi innymi naszymi ważnymi piłkarzami – mówił Josep Bartomeu w rozmowie z Mundo Deportivo.

33-latek w ostatniej kampanii hiszpańskiej ekstraklasy sięgnął po kolejną w swojej karierze koronę króla strzelców. Messi zdobył w 25 bramek w 33 spotkaniach. Przypomnijmy, że Argentyńczyk broni barw teamu z Katalonii od 2000 roku.

Komentarze