Bordalas kandydatem do pracy w Valencii

La Liga
La Liga

Jose Bordalas jest kolejnym kandydatem do objęcia stanowiska trenera Valencii od nowego sezonu. Klub z Estadio Mestalla miał już kontaktować się w tej sprawie z reprezentantami szkoleniowca, który obecnie prowadzi drużynę Getafe – poinformowało Radio Marca.

Czytaj dalej…

Valencia szuka obecnie nowego trenera, po tym jak podjęta została decyzja o zwolnieniu Alberta Celadesa. Ten nie zdołał spełnić pokładanych w nim nadziei po zastąpieniu w ubiegłym roku Marcelino Garcii Torala.

Bordalas, który jest jednym z kandydatów, jest podobno otwarty na pomysł pracy w klubie z Walencii. Jednym z jego warunków jest jednak pozostanie w Getafe do czasu zakończenia rywalizacji z zespołem w Lidze Europy. W sierpniu prowadzoną przez niego drużynę czeka mecz 1/8 finału z Interem Mediolan.

56-letni szkoleniowiec od dłuższego czasu z powodzeniem prowadzi drużynę Getafe, którą objął we wrześniu 2016 roku, gdy występowała jeszcze na zapleczu La Liga. Na dwie kolejki przed zakończeniem obecnego sezonu zespół zajmuje szóste miejsce i jest na dobrej drodze do wywalczenia po raz kolejny prawa do reprezentowania Hiszpanii w europejskich pucharach.

Komentarze