Celem Realu odciążenie listy płac o 10 procent

Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Hiszpański dziennik AS twierdzi, że Real Madryt, aby pozyskać nowych zawodników latem, będzie musiał pożegnać pięciu piłkarzy. Możliwe zatem, że w klubie ze stolicy Hiszpanii mogą się pojawić atrakcyjne wyprzedaże.

Czytaj dalej…

Celem sterników Królewskich jest odciążenie listy płac o 10 procent. W związku z tym niepewni swojej przyszłości w Realu mogą być tacy zawodnicy jak: James Rodriguez, Gareth Bale, Lucas Vazquez, czy Mariano Diaz. Wiele wskazuje na to, że wymieniona czwórka zawodników zostanie wystawiona na sprzedaż.

Wśród piłkarzy, którzy także mogą rozstać się z Realem znajdują się też: Brahim Diaz, czy Reinier. Niemniej przypadki tych dwóch graczy nie są traktowane priorytetowo, bo zawodnicy są jeszcze młodzi. Pierwszy ma 20, a drugi 18 lat, co sprawia, że mają potencjał rozwoju przed sobą.

Tymczasem o swojej przyszłości w madryckim klubie będą musieli myśleć Luka Modrić oraz Marcelo. Chorwat ma umowę ważną z Realem do końca czerwca 2021 roku, z kolei Brazylijczyk jeszcze przez nieco ponad dwa lata ma ważny kontrakt z Królewskimi.

Komentarze