Czarne chmury nad przyszłością Marcelo w Realu?

Marcelo
Marcelo fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Według doniesień hiszpańskiej Marki niepewny swojej przyszłości w Realu Madryt może być Marcelo. Brazylijczyk aktualnie rywalizuje o miejsce w składzie z Ferlandem Mendy. Z kolei latem konkurencja w szeregach Królewskich może być jeszcze większa.

Czytaj dalej…

Marcelo na 39 możliwych do rozegrania meczów w sezonie 2019/2020, zaliczył 19. Doświadczony zawodnik broni barw Realu już od 13 sezonów. Ostatnio jednak dyspozycja brazylijskiego defensora odbiegała od oczekiwanej, na co wpływ miały kontuzje.

Obecna umowa Marcelo z klubem ze stolicy Hiszpanii obowiązuje do 2022 roku. Mając jednak na uwadze to, że w świetnej dyspozycji był w ostatnim czasie Francuz Mendy, to przyszłość Brazylijczyka rysuje się w ciemnych barwach.

Marcelo nie może być też szczęśliwy z tego, że latem do Realu z wypożyczeń wrócą najpewniej Sergio Reguilon i Achraf Hakimi. Pierwszy zbierał ostatnio pochlebne opinie po występach w Sevilli FC, a drugi z powodzeniem radzi sobie w Borussii Dortmund.

Długotrwały brazylijski lewy obrońca mierzy się obecnie z Ferland Mendy, podczas gdy gwiazdy pożyczki Sergio Reguilon i Achraf Hakimi powrócą do Santiago Bernabeu pod koniec sezonu.

Komentarze