Defensor Atletico wypada na kilka miesięcy

Diego Simeone
Diego Simeone fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Diego Simeone będzie musiał ustalać skład Atletico Madryt nie mogąc wstawiać do jedenastki Sime Vrsaljko. Defensor ten nabawił się poważnego urazu kolana. Przeszedł już operację i wróci do gry nie wcześniej niż za dwa miesiące.

Czytaj dalej…

Reprezentant Chorwacji nie ma szczęścia. W ciągu ostatnich dwóch lat zmagał się bowiem z przewlekłymi problemami związanymi z kolanem. W tym czasie przeprowadzono aż dwie operacje. Teraz musiał poddać się trzeciej.

Vrsaljko wrócił do składu Diego Simeone w grudniu 2019 roku, ale nim minęły trzy miesiące nabawił się ponownego urazu. Treningi z pełnym obciążeniem wznowił w czerwcu. Nie cieszył się jednak pełnią zdrowia zbyt długo. Kolejnej kontuzji nabawił się we wrześniu.

Media donoszą, że Chorwat będzie pauzować co najmniej dwa miesiące. Oznacza to, że wróci do gry w okolicach połowy grudnia tego roku.

Atletico Madryt nie weszło zbyt dobrze w nowy sezon ligowy. Madrycka drużyna zajmuje dopiero dwunaste miejsce w tabeli La Liga. W ostatnich dwóch meczach nie zdobyła nawet jednego gola.

Komentarze