Diego Simeone
Diego Simeone fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Defensor Atletico wypada na kilka miesięcy

Diego Simeone będzie musiał ustalać skład Atletico Madryt nie mogąc wstawiać do jedenastki Sime Vrsaljko. Defensor ten nabawił się poważnego urazu kolana. Przeszedł już operację i wróci do gry nie wcześniej niż za dwa miesiące.

Czytaj dalej…

Reprezentant Chorwacji nie ma szczęścia. W ciągu ostatnich dwóch lat zmagał się bowiem z przewlekłymi problemami związanymi z kolanem. W tym czasie przeprowadzono aż dwie operacje. Teraz musiał poddać się trzeciej.

Vrsaljko wrócił do składu Diego Simeone w grudniu 2019 roku, ale nim minęły trzy miesiące nabawił się ponownego urazu. Treningi z pełnym obciążeniem wznowił w czerwcu. Nie cieszył się jednak pełnią zdrowia zbyt długo. Kolejnej kontuzji nabawił się we wrześniu.

Media donoszą, że Chorwat będzie pauzować co najmniej dwa miesiące. Oznacza to, że wróci do gry w okolicach połowy grudnia tego roku.

Atletico Madryt nie weszło zbyt dobrze w nowy sezon ligowy. Madrycka drużyna zajmuje dopiero dwunaste miejsce w tabeli La Liga. W ostatnich dwóch meczach nie zdobyła nawet jednego gola.

Komentarze