Dembele podpadł Koemanowi

Joshua Risdon i Ousmane Dembele
Joshua Risdon i Ousmane Dembele fot. Vladimir Pesnya / Sputnik / Hepta / Sport Pic

Ousmane Dembele nie przestaje sprawiać problemów Barcelonie. Francuski skrzydłowy w poniedziałek po raz kolejny podpadł klubowi. Jak poinformowało Mundo Deportivo, Dembele zaliczył 15-minutowe spóźnienie na zajęcia zespołu.

Czytaj dalej…

Nowy szkoleniowiec Dumy Katalonii Ronald Koeman wymaga od zawodników przybycia do klubowego ośrodka treningowego na co najmniej godzinę przed rozpoczęciem właściwego treningu. W poniedziałek piłkarze Barcelony powinni zameldować się w ośrodku najpóźniej o godzinie 10:00. Tymczasem Dembele przyjechał 15 minut później.

To nie pierwszy raz, kiedy 23-letni zawodnik sprawia problemy dyscyplinarne. Dembele nieraz spóźniał się na treningi w tym i w poprzednim sezonie. Niewykluczone jednak, że teraz spotkają go poważniejsze konsekwencje.

Ronald Koeman bardzo dużą wagę przywiązuje do dyscypliny i ustaleń z zespołem. Dla holenderskiego szkoleniowca utrzymanie porządku i przestrzeganie wytycznych ma duże znacznie w jego codziennej pracy, dlatego też można spodziewać się, że kolejna niesubordynacja Dembele spotka się z karą.

20 minut Dembele

FC Barcelona nowy sezon zainaugurowała w niedzielę. Zespół Ronalda Koemana wysoko 4:0 pokonał na własnym stadionie Villarreal. Dembele rozpoczął to spotkanie na ławce rezerwowych, ale pojawił się na boisku na ostatnie 20 minut, zastępując na nim zdobywcę dwóch bramek Ansu Fatiego.

Komentarze