Fati zdąży na pierwszy mecz?

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

Utalentowanego zawodnika Barcelony Ansu Fatiego czeka wyścig z czasem, aby być gotowym na pierwsze spotkanie w nowym sezonie. 17-latek zmaga się obecnie z urazem biodra, który uniemożliwia mu normalne treningi. Tym samym pod znakiem zapytania stanęła jego dyspozycyjność na pierwsze ligowe spotkanie z Villarreal.

Czytaj dalej…

Reprezentant Hiszpanii doznał urazu podczas jednego z treningów w ubiegłym tygodniu i nie mógł wystąpić w sparingowym spotkaniu z Gimnastic de Tarragona. Pierwszy mecz Barcelony pod wodzą nowego trenera Ronalda Koemana zakończył się zwycięstwem 3:1.

Fati nie wystąpi również w dwóch kolejnych kontrolnych spotkaniach, w których Duma Katalonii zmierzy się z Gironą i Elche. Sztab szkoleniowy Barcelony nie chce ryzykować zdrowia utalentowanego piłkarza, licząc na to, że będzie w pełni gotowy na pierwsze ligowe spotkanie, w którym zmierzy się 27 września z Villarreal.

Ronald Koeman w meczu z Żółtymi Łodziami Podwodnymi na pewno nie będzie miał do swojej dyspozycji Samuela Umtitiego, który dopiero co wrócił do treningów. Francuski obrońca, który jest także łączony z opuszczeniem klubu, do gry ma być gotowy dopiero pod koniec października.

Komentarze