Hazard w fatalnej formie, Real zaniepokojony postawą Belga

Eden Hazard
Eden Hazard fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

La Liga lada moment wznawia rozgrywki, tymczasem Eden Hazard nie jest przygotowany do gry, grzmi na swojej pierwszej stronie dzisiejsze wydanie hiszpańskiej Marki. Pierwsza strona hiszpańskiego dziennika odnosi się jednocześnie do słów selekcjonera reprezentacji Belgii Roberto Martineza, który dał ostatnio do zrozumienia, że zawodnik nie jest przygotowany do gry przez 90 minut.

Czytaj dalej…

La Liga zostanie wznowiona już w najbliższy weekend. W każdym razie podopieczni Zinedine’a Zidane’a rozpoczną zmagania 20 września, mierząc się w delegacji z Realem Sociedad San Sebastian. Potyczka Królewskich z Getafe została przełożona.

Tymczasem w kontekście Hazarda warto podkreślić, że zawodnik nie miał okazji do gry w ostatnich spotkaniach Czerwonych Diabłów w Lidze Narodów UEFA. Tym samym zawodnik stracił 10 dni, które mógł poświęcić na przygotowania z Realem do nowej kampanii.

Opóźniony powrót do treningów odbija się czkawką zawodnikowi

AS w swoim dzisiejszym wydaniu daje jasno do zrozumienia, że sternicy Los Blancos są zaniepokojeni postawą Hazarda, który w związku z tym, że nie jest przygotowany do gry, będzie musiał odpuścić pierwsze mecze La Liga w nowej kampanii.

Przypomnijmy, że belgijski piłkarz w swoim premierowym sezonie w lidze hiszpańskiej zaliczył 22 mecze, w których zdobył zaledwie jedną bramkę. Mimo wszystko Real wywalczył mistrzostwo La Liga po raz pierwszy od trzech lat.

Dodajmy, że Hazard doznał w lutym kontuzji złamania kości strzałkowej, co miało miejsce zaledwie tydzień po powrocie piłkarza do gry z powodu innego urazu nogi.

Komentarze