Joao Felix: Moglibyśmy wrócić już w ten weekend

Joao Felix
Joao Felix fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze Atletico Madryt, którzy w poniedziałek pierwszy raz mogli trenować ze sobą, z niecierpliwością czekają na wznowienie rozgrywek La Liga. – Moglibyśmy wrócić już w ten weekend – mówił Joao Felix, cytowany przez Sky Sports.

Czytaj dalej…

– Czujemy się bardzo dobrze i jesteśmy podekscytowani możliwością powrotu do gry. Gdyby to zależało od nas, wrócilibyśmy już w ten weekend, ale będziemy musieli poczekać i ciężko pracować, aby zaliczyć dobry start – powiedział Joao Felix dla oficjalnej stronie internetowej klubu, cytowany przez Sky Sports

– Ciężko pracowaliśmy w domu, aby upewnić się, że nie stracimy nic na kondycji. Tym samym łatwo było wrócić do zajęć cardio. Teraz ponownie zaczynamy pracę z piłką i będziemy to robić codziennie, aby wrócić do normalności – kontynuował Portugalczyk.

– To pierwszy dzień, w którym udało nam się spotkać i rozegrać wiele małych gierek. To jest to, co kochamy robić i czego najbardziej nam brakowało. Brakowało mi grania przeciwko kolegom z drużyny i zdobywania bramek – dodał utalentowany zawodnik Atletico Madryt.

Komentarze