Joao Felix zbiera pochwały. Simeone pod wrażeniem

Diego Simeone
Diego Simeone fot. Razvan Pasarica

Szkoleniowiec Atletico Madryt Diego Simeone był zachwycony postawą Joao Felixa w środowym meczu z Osasuną Pampeluna. Spotkanie na El Sadar zakończyło się efektowną wygraną 5:0 gości z Madrytu, a dwie pierwsze bramki padły po uderzeniach Joao Felixa.

Czytaj dalej…

Dla Portugalczyka, który do Atletico Madryt dołączył latem ubiegłego roku za 126 milionów euro, był to jeden z najlepszych występów w obecnym sezonie. Tak grającego 20-latka kibice Los Rojiblancos z pewnością chcieliby oglądać w każdym meczu.

Pochwały od Simeone

Po zakończeniu spotkaniu z Osasuną pochwał w kierunku Joao Felixa nie szczędził trener Atletico Diego Simeone. – To decydujący zawodnik. Bardzo dynamiczny. W tym obszarze, w którym funkcjonuje, jest to miejsce, z którego może zdobywać bramki – powiedział Argentyńczyk.

– Zawsze oczekuję tego, co najlepsze od moich zawodników. Bardzo dobrze pracuje i ma ogromny talent. Bardzo trudno go powstrzymać. Bardzo dobrze wykorzystał swoją pozycję przy pierwszej bramce, przy drugiej był bardzo dobrze ustawiony – dodał argentyński szkoleniowiec.

Komentarze