Kłopoty Messiego. Argentyńczyk nie zagra na Majorce?

Leo Messi
Leo Messi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Napastnik Barcelony Lionel Messi zmaga się z urazem uda, co pod znakiem zapytania może stawić jego występ w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek. Argentyńczyk nie trenuje obecnie z zespołem i ogranicza się tylko do indywidualnych zajęć na siłowni.

Czytaj dalej…

Jak informuje AS, Messi urazu nabawił we wtorek i od razu przeszedł badania, które miały wykazać mikrouszkodzenie mięśnia czworogłowego. Z tego powodu kapitan Dumy Katalonii nie wziął udziału w środowych zajęciach z drużyną i spędził ten czas na siłowni.

Barcelona potwierdza problemy zdrowotne Messiego

W czwartek zespół Barcelony otrzymał dzień wolnego, a jak informują hiszpańskie media, Messi odbył w tym dniu sesję we własnym domu z klubowym fizjoterapeutą. W piątek Argentyńczyka ponownie zabrakło na treningu, po którym klub opublikował oficjalny komunikat. Barcelona potwierdziła w nim mięśniowe problemy swojego najlepszego zawodnika, wyrażając również przekonanie, że w najbliższych dniach wróci do treningów z kolegami z zespołu.

Szkoleniowiec Barcelony Quique Setien musi jednak brać pod uwagę scenariusz, w którym nie będzie mógł skorzystać z usług Lionela Messiego w wyjazdowym meczu z Realem Mallorca, który rozegrany zostanie 13 czerwca.

Komentarze