Królewscy chcą odzyskać Odegaarda

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Ostatnio coraz częściej słychać głosy, że Real Madryt może spróbować przerwać wypożyczenie Martina Odegaarda do Realu Sociedad San Sebastian. Jak się jednak okazuje, nie jest to takie pewne, mając na uwadze to, że według informacji Diario AS klub ze stolicy Hiszpanii musiałby zapłacić Baskom rekompensatę w wysokości czterech milionów euro.

Czytaj dalej…

Młody Norweg trafił do ekipy z Madrytu w 2015 roku za blisko trzy miliony euro. Najpierw dołączył do młodzieżowej ekipy Królewskich, a dwa lata później trafił już do pierwszej drużyny Realu.

W koszulce teamu ze stolicy Hiszpanii zawodnik zaliczył jak na razie tylko dwa występy, co jest efektem tego, że zawodnik był z Realu wypożyczany. Najpierw do SC Heerenveen, następnie do Vittese Arnhem, a obecnie piłkarz broni barw Realu Sociedad.

W mediach jednak słychać głosy, że cztery trafienia i pięć asyst w wykonaniu zawodnika w trakcie trwającej kampanii wywołały pozytywne wrażenia na sternikach Los Blancos, co może wpłynąć na to, że niebawem Odegaard wróci do ekipy z Santiago Bernabeu.

Są sugestie, że Real za skrócenie czasu wypożyczenia 21-latka może ponieść konsekwencje finansowe. Madrytczycy mają jednak plan, aby w zamian za 22-krotnego reprezentanta Norwegii oddać innego piłkarza.

Komentarze