Poważna kontuzja napastnika Realu

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Napastnika Realu Madryt Lukę Jovicia prawdopodobnie czeka dłuższa przerwa w treningach. Królewscy we wtorek poinformowali o kontuzji reprezentanta Serbii.

Czytaj dalej…

“Po przeprowadzonych dziś badaniach u naszego zawodnika Luki Jovicia przez sztab medycznych Realu Madryt, zdiagnozowano pozastawowe złamanie kości pięty prawej stopy” – poinformowano w oficjalnym komunikacie klubu.

Klub nie poinformował natomiast, jak długa przerwa w treningach i grze czeka Jovicia, ale tego typu urazy wymagają zwykle co najmniej kilkutygodniowego leczenia.

Marca informuje, że serbski napastnik doznał kontuzji na początku tego tygodnia, podczas treningu w domu.

Nieudany sezon Jovicia

Odniesiona kontuzja jest tylko dopełnieniem bardzo słabego sezonu w wykonaniu Luki Jovicia, który do Realu Madryt trafił latem ubiegłego roku z Eintrachtu Frankfurt. Serb nie spełnił pokładanych w nim nadziei i w ostatnich tygodniach był łączony z opuszczeniem klubu podczas najbliższego okna transferowego.

22-latek, który kosztował Królewskich aż 60 milionów euro, w obecnym sezonie wystąpił w 15 ligowych meczach, w większości wchodząc na boisko z ławki rezerwowych. Na listę strzelców wpisał się dwukrotnie.

Komentarze