Mecz Realu Madryt poważnie zagrożony. Królewscy polecieli na darmo?

Karim Benzema
Karim Benzema PressFocus

Drużyna Realu Madryt ma za sobą długą i stresującą podróż do Pampeluny. Możliwe jednak, że z powodu opadów śniegu mecz ten ostatecznie się nie odbędzie. Odwołano już dwa inne spotkania tej kolejki La Liga: Atletico Madryt – Athletic Bilbao i Getafe – Elche.

Ze względu na złe warunki pogodowe Królewscy wybrali się do Pampeluny już w piątek. Ich podróż była jednak stresująca, gdyż z powodu śnieżycy samolot miał czterogodzinne opóźnienie. Do  swojego celu mistrzowie Hiszpanii dotarli dopiero przed północą.

Nie wiadomo jednak czy Real Madryt nie udał się do Pampeluny na darmo. Z powodu największych od 25 lat opadów śniegu mecz z Osasuną stoi pod znakiem zapytania. Możliwe, że zostanie przełożony na inny termin. Podobnie zrobiono z meczami Atletico Madryt i Getafe.

Okazuje się, że Królewscy mogą zostać uziemieni w Pampelunie. Coraz więcej lotów jest bowiem odwoływanych. Lotnisko w Madrycie zostało w sobotę zamknięte do odwołania. Możliwe, że loty zostaną wznowione w niedzielę lub po weekendzie.

Piłkarze Realu przebywają na razie w hotelu, gdzie czekają na dalszy rozwój wydarzeń. Mecz z Osasuną powinien się rozpocząć o 21:00.  

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. grudnia 2021 16:40.

Komentarze