Media: Sevilla dołączyła do Tottenhamu w grze o Piątka

Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Według informacji zamieszczonych na łamach Football Espana do gry o Krzysztofa Piątka włączyła się Sevilla FC. Ekipa z Andaluzji dołączyła tym samym do Tottenhamu Hotspur, który też wyraża zainteresowanie polskim napastnikiem.

Czytaj dalej…

Rossoneri zapłącili przed rokiem 35 milionów euro za Piątka, pozyskując go z Genoi CFC. O ile pierwsze pół roku spędzone przez zawodnika w ekipie z miasta mody było bardzo udane, to ostatnio skuteczność Polaka zmalała, chociaż w środkowym boju Coppa Italia reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w boju ze SPAL Ferrara, notując też asystę.

W każdym razie coraz częściej słychać głosy, że klub z Lombardii jest gotowy na to, aby sprzedać Piątka, chcąc jednak odzyskać znaczną sumę pieniędzy zainwestowaną w Polaka. Taki stan rzeczy sprawia, że były napastnik Rossoblu znalazł się na celowniku klubów z La Liga, czy Premier League.

Daily Mail wskazuje, że zainteresowanie polskim napastnikiem wyraża Sevilla, która chce się wzmocnić w ofensywie po tym, jak szeregi tej ekipy pożegnał Moanes Dabbour, dołączając do TSG 1899 Hoffenheim. Bliski rozstania z drużyną z Andaluzji jest też Havier Hernandez, który ma trafić do LA Galaxy.

Komentarze